Prekių filtras

Prekių kategorijos
Daugiau... Mažiau
Price
2 490
Gamintojas

Snieglenčių sportas

Specialūs pasiūlymai

Snieglenčių sportas

Snieglenčių sportas - atsirado kur kas vėliau nei kalnų slidės, snieglenčių pradininkės buvo banglentės, tačiau palyginus per trumpą laiką, snieglentės jau spėjo užimti savo vietą po žiemos pramogų saule. Snieglenčių sportas suteikia daugiau laisvės iprovizuoti ir daugiau galimybių atliekant triukus, bei gali išvystiti didesniu greičius, nei kal...

Snieglenčių sportas - atsirado kur kas vėliau nei kalnų slidės, snieglenčių pradininkės buvo banglentės, tačiau palyginus per trumpą laiką, snieglentės jau spėjo užimti savo vietą po žiemos pramogų saule. Snieglenčių sportas suteikia daugiau laisvės iprovizuoti ir daugiau galimybių atliekant triukus, bei gali išvystiti didesniu greičius, nei kalnų slidės. 

Daugiau

Snieglenčių sportas Yra 554 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Snieglenčių inventorius

    Iš viso snieglenčių inventorius - būtiniausi snieglentininko atributai yra snieglentė, snieglenčių apkaustai ir snieglenčių batai. Snieglentės ilgį turėtumėte rinktis panašiai su pečiais, o snieglentės tipą pagal savo poreikį ar darysite su ja triukus, tiesiog leisitės nuo kalno ar norite universalios freeride snieglentės. Visada atkreipkite dėmėsį tiek į snieglentės, tiek į snieglenčių batų minkštumą.  

  • Snieglenčių aksesuarai

    Snieglenčių aksesuarai - kategorija į kurią įeina ne tik tokie, snieglenčių aksesuarai, kaip neslystantis padelis ar multifunkcinis rinkinys montuoti apkaustus, bet ir slidininko apsaugos, šalmas, dėklas bei akiniai. Dėklas apsaugos jūsų snieglentę nuo nepageidajamų sužeidimų jos transportavimo metu, šalmas ir slidinėjimo apsaugos, apsaugos jus, nuo nepageidaujamų sužeidimų slidinėjimo metu. 

  • Snieglenčių apranga

    Slidinėjimas turbūt neįsivaizduojamas be slidininko aprangos. Termo rūbai ir termo kojines, vieni būtiniausių slidininko aprangos aspektų, taip pat slidininko pirštinės ir pošalmiai padės jums nesušalti besimėgaujant šia žiemos pramoga. Ši apranga būna pagaminta specialiomis termoreguliacinėmis technologijomis. Kurios neleidžia jums sukaisti ir išgarina susidariusią drėgmę.

puslapyje
Rodoma 13 - 24 iš 554 dalykų
Rodoma 13 - 24 iš 554 dalykų