Specialūs pasiūlymai

Aksesuarai

Aksesuarai - tai riedučių, riedlenčių, longboardų bei paspirtukų atsarginės dalys, specialios riedėjimo kojinės, įrankiai inventoriaus remontui, papildomi stabdžiai riedučiams ir kita. Taip pat turime kuprinių kurios turi specialias kišenes riedučiams ir paspirtukų krepšelių susidėti būtiniausiams dalykams.

Aksesuarai  Yra 197 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Apsaugos

  Apsauga gėdos nedaro! Apsaugos reikalingos tiek žiemos sporte, tiek vasaros, ypač tik pradedant užsiimti aktyviuojų sportu, juk nuo kritimų nieks nėra apsaugotas.  Svarbiausia apsauga visuose sportuose yra šalmas, tada alkūnių ir kelių apsaugos, juk vasarą dėvime plonus ir dažnai trumpesnius drabužius, kurie paliek atviras alkūnes ir kelius, todėl juos apsaugoti yra būtina.

 • Šalmai

  Šalmas - būtiniausias bent kokio aktyvaus sporto megėjui. Riedėjimo metu išvengti traumų pavyksta retam, todėl šalmas aspaugos jus nuo traumų kritimo metu.

 • Ratukai, guoliai ir...

  Guoliai ir ratukai - tai riedučių ir riedlenčių dalys, kurias karts nuo karto reiktų pasikeisti ir atsinaujinti, todėl mes savo ruoštų jums siūlome itin platų įvairaus tikslumo guolių pasirinkimą,  įvairaus kietumo ir skersmens ratukų pasirinkimą.

 • Aksesuarai

  Riedėjimo inventoriumi, riedučiais, riedlente ar paspirtuku jau pasirūpinote? Galbūt jum trūksta karabino neštis reidučiams? Ar tiesiog patogių laisvalaikio kojinių riedėjimui? Aksesuarų skiltyje rasite ir riedėjimo kojinių ir karabiną riedučiams ar net paspirtuko krepšiuką.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 197 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 197 dalykų